| impossible a întrebat:

Ce fel de muzica ROMANEASCA ascultati?

10 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Evit cu orice pret muzica asta noua, toata la fel, fara niciun instrumental adevarat si unde versurile sunt aceeasi pe tot parcursul melodiei. Pur si simplu le urasc!

Imi plac foarte mult melodiile vechi, gen cele de la Asia, O-Zone, Akcent, Holograf, Proconsul, Directia 5...
Da, inca le mai ascult happy

| Doddel a răspuns:

Hip-hop.

| RainDrop a răspuns:

Nu prea imi place muzica romaneasca.straight face

| bianka93 a răspuns:

Dance.happy

| Cristiana_3603 a răspuns:

Nu imi place de nicio culoare muzica romaneasca straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taxi, Directia 5, Voltaj, Andreea Balan, Praf in Ochi, Vita de Vie, Holograf, Proconsul, Madalina Manole.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock (Iris, Vita de vie, Cargo, Vama, Vunk, Directia 5, Proconsul)
folk (Florin Chilian, Mihai Margineanu, Gheorghe Gheorghiu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voltaj, Akcent, Morandi, O-Zone, Hi-Q.
Aceste trupe imi plac cel mai mult si cred ca sunt cele mai bune trupe romanesti, chiar daca sunt mai vechi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rappuuuu' la putere. desi treaba cu democratia merge prost. ps:puya nu e rapper...

| Diaaa_8413 a răspuns:

Mie imi place Rap. ul happy