| AirănMeidăn a întrebat:

Ascultati muzica romaneasca, ceva mai actuala? Daca da, ce anume?
Daca nu, de ce?

13 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Da, rap.

| Sociopat a răspuns:

Ascult Travka, Luna Amara, Coma si OCS.

| Deaad a răspuns:

https://www.youtube.com/watch?v=abJ9Zuqdqpo

Mai ascult Alternosfera si Negura Bunget.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general nu dar sunt unele melodii care imi plac. Era misto Voltaj dar s-au prostit rau in ultimii ani. Nu ascult rap dar
https://www.youtube.com/watch?v=-Fqv2dSjR5o
Oltenii sunt cei mai tari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general nu prea ascult muzica actuala, nici macar internationala (in afara de sum41 si greenday si unele melodii pop-rock), pur si simplu imi par niste incercari de adaptare la noile tendinte muzicale, care sunt f(u)cked up. De la noi, parca Smiley mai face cate o melodie bunicica cu un ritm care te atrage.

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

dar ce asculti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

French films, Greenday, Sum41, 2pac. etc

| Neberius13 a răspuns:

Inca ii ascult pe cei de la Negura si Luna Amara, majoritatea muzicii romanesti ii de rahat.

| Alexandra4500 a răspuns:

Nu, pentru ca nu stiu muzica romaneasca buna.

| twas a răspuns:

In ultimul timp am inceput sa ascult Subcarpati si imi place foarte mult Argatu'.