| Demmet a întrebat:

Ce formatie rock in afara de cele hard, metal sau ceva de genul va plac? cele mai frumoase primesc funda.

9 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Pink Floyd.

| LostInMyDreams a răspuns:

Buna! Skillet si Evanescence

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Am sa le scriu in ordine trupelor mele preferate. Three days grace,shinedown, breaking benjamin,skillet,slipknot,alesana,hollywood undead, seether, bullet for my valentine, epica. mersi mult

| didilove a răspuns:

Pai.mie imi plac mai multebatting eyelashes
The Pretty Reckless
Bullet For My Valentine
Unsun
Nightwish
Evanescence
sunt cateva si hard...dar nu toate unele sunt chiar frumoase
Sper ca te'am ajutat:*
Daca vrei cateva care sunt mai lente lasa'mi un mesaj si iti spun eu catevahappy

| kiddo_2170 a răspuns:

Eu mai asult si folk rock sau medieval gen:korpiklaani, ensiferum, finntroll

| jeleuriursuleti a răspuns:

J-rock! the gazette, girugamesh, Xjapan big grin ca-rock TRAX
punk/rock, pop rock thinking

| sand a răspuns:

Doro and Warlock, Savatage si Antract... mi-a placut foarte mult ultimul album!

| Antonnia a răspuns:

Skillet

| Pace18 a răspuns:

Salut mie imi place Linking Parck...