| Ellizab3th a întrebat:

Sall. Imi ziceti si mie va rog melodii de genul rock, hard rock sau metal [ ca black veil prides etc] dau funda. mersi ^^

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Îmi vine să te înjur de inconştienta aia de mă-ta care te-a căcat, după ce ai spus în întrebarea asta.
De când homalăii ăia de a bvb cântă hard rock sau metal?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gorath a răspuns:

Mă,mă omorâţi încet când v-aud că cereţi metal si hard,şi voi ascultaţi black veil brides (nici să fie scrişi cu litere mari nu merită la ce cântă).Fac de ruşine până şi cel mai comercial rock...
Încercă Abigor,Behemoth,Rotting Christ,Burzum,Slayer,Children of Bodom,Dimmu Borgir,Megadeth,Dark Moor,Marduk,Bathory, Korpiklaani şi apoi compară cu hermafrodiţii ăia, pe care tu-i numeşti metal.Mai bine te dădeai cu capul de pereţi sau te aruncai cu paraşuta de la parter, decât să zici că ei cântă metal.
Baftă!

| Nolkyz a răspuns:

Talking to myself: nu, nu, abtine-te, nu vrei sa faci vreo crima.

| TheLittleReaper a răspuns:

Black Veil Brides nu canta metal.fac de rusine rockul.nu stiu ce apreciaza lumea la ei.mie mi se par prea gay, dar judecand dupa fotografia ta de profil nu mai mira ca asculti asa ceva

| Arikumo a răspuns:

Black Veil Brides? GTFO