| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati? ce parere aveti despre inna, alexandra stan si alte mediocritati din showbiz?

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Rock, metale, şi alte minuni.

Le tolerez că n-am altă soluţie.
Nu-mi plac de fel. Dar n-aş putea să văd o lume în care tot ce e underground şi obscur să iasă dintr-odată la suprafaţă.

| ThePoet a răspuns:

Ascult in general punk rock si neoprogresiv, chestii de genul asta. Am trecut prin toate genurile de rock si pana la urma la asta am ramas. Ce parere am de inna si alexandra stan? Pai nu stiu... asa cum spui, sunt niste mediocritati, dar isi castiga banu`? Da, si-l castiga. Ca noi nu le inghitim asta-i alta treaba. Fiecare cu gusturile sale.

| BlackFuneral a răspuns:

Ascult rock si metal.
Inna cred ca are voce fata, e destul de frumoasa, dar nu imi place ce gen de muzica canta ea.
Alexandra Stan ..nu stiu prea multe despre ea.Si sper sa nu aflu.Atata timp cat nu le ascult behaiturile.
\m/

| monstrulet a răspuns:

Cam de toate, tot ce imi place ascult laughing... in afara de manele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dubstep pai despre a.stan muzica buna, inna muzica un pic proasta la gramada

| rockmeout a răspuns:

Eu ascult in general rock.Insa imi place Inna si nu o consider o mediocritate, pentru ca are foarte mult succes in Europa.

| InTheEndIFeelAlive a răspuns:

Rock Forever!♥

| MentosanaxD a răspuns:

Pai ascult mai multe genuri de muzica dar in general ascult rock!
Despre Inna si Alexandra Stan nu prea am ce spune, adica daca asta promoveaza Romania n-ai ce-i face big grin