| MeridaOcean a întrebat:

Ce parere aveti despre Inna, Alexandra Stan?

18 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Au nevoie de Dumnezeu.

| AvalohAlyn a răspuns:

Personal imi place muzica lor si le apreciez fiindca ca ne promoveaza si ne recunosc in strainatate.Dar recunosc ca la capitolul engleza si live mai au de lucrat.Dar muzica lor e buna

| CautNume a răspuns:

Niste anti-talente penibile.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Naspa.Puke.

| Duucu a răspuns:

Jege (jeg la plural).

| Vans a răspuns:

Cam ce părere am şi despre restul jegurilor din playlistul tău.

| KristalPop a răspuns:

Sunt mai mult cunoscute peste hotare decât la noi. Mie personal, nu-mi plac fiindcă nu ascult aşa ceva.

| dracu14 a răspuns:

Tarfe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu v-ati plictisit sa puneti intrebari de genul asta?! Cred ca singurul motiv pe care il aveti e de a provoca cearta aici pe site cu injuraturi la greu. Acum m-am abtinut pentru ca nu mai am chef sa iti explic si tie ca sunt niste scursuri.fac asta in zadar, mi-am dat seama...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panarame.

| GiAnca a răspuns:

Niste fete care ne promoveaza peste hotare.Sunt talentate si imi place muzica lor.Nu stiu de ce romanii nu le simpatizeaza.Dar pana asa suntem noi, egoisti.Suntem invidiosi pe cei care au faima.Ce sa facem? Eu nu-i bag in seama pe cei care nu le simpatizeaza.Ii las sa comenteze.

| IonelaaaS a răspuns:

Canta bine.dar cand le asculti live iti vine sa fugi si sa te ascunzilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

N-am nimic bun de zis despre astfel de "cantarete".
Sunt doar niste slujitoare ale industriei muzicale, care fac tot ce le spune manager-ul, de altfel ca oricine care "canta" electro/house/dance. Comercialismul exagerat e caracteristica principala a acestor asa-zisi cantareti. Inna e medelul "ideal" de pitipoanca. Alexandra Stan arata bine, pacat de ea... Cam nimic special despre cele 2.

| CastiCuMicrofon a răspuns:

Cred ca sunt cantarete foarte bune. Ina este mai cunoscuta in strainatate decat Alexandra, dupa parerea mea.

| tranquila1 a răspuns:

(Parerea mea!) big grin
Inna> stupida, nu stie engleza bine big grin eu zic ca a avut un noroc mare prea mare zic eu. face gafe mereu big grin a inceput sa fie si ea " vedeta" cu poze unde este cam goala. vrea sa fie si ea vedeta dar are o voce frumoasa asta nu pot sa zic ca nu dar o strica prostia.
Alexandra Stan > frumoasa, voce superba, nu are nevoie de poze unde apare mai goala ca sa fie sexy si feminina ♥ dupa parerea mea este perfecta ♥
Nu ma intereseaza parerea altora daca nu este ca a mea! Deci..nu comentati! big grin

| Rattlehead44 a răspuns:

Panarame fara pic de talent, promovate aiurea si ascultate de semidocti si de labari.

| SecretABear a răspuns:

Canta super! Trebuie sa recunosc ca sunt mai mare fana a melodilor lui Inna dar imi place foarte mult si Alexandra Stan happy