| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati? Cui ii place melodia Friends de Aura Dione?

6 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Mie imi place medloiia asta chiar merita ascultata.pai ascult florin salam muzica rap dubstep freestyle. buna combinatia nu?laughing

| MaNumescCumDoresc explică (pentru Ana_4223):

Nu!

| Ana_4223 a răspuns (pentru MaNumescCumDoresc):

De fapt ultimile 3 merg extrem de bine prima cu celelalte nu merge.si in primul raand am fost sarcastica cand am spus ca e combinatia perfecta.fiecare asculta ce ii place nu conteaza daca genurile de muzica se completeazza sau nu.

| Ghost89 a răspuns:

Dubstep, DnB, rock. De fapt ascult orice in afara de manele sau populara. happy

| AllyAlly2a a răspuns:

Imi place orice in afara de manele, sau muzica populara.blushing Si da, imi place Friends de Aura Dione... mi se pare ca frumoasa:X.

| omik a răspuns:

Sincer e o.k mel...dar prefer hip-hop si nu cel american... englezesc. Ii r3sp3ct pe cei de la parazitii, nimeni altul, bitza si pe nane(pe nane cel din 2007.Asta care canta acum nu e nane.Adevaratul nane s-a spanzurat prin piesa "plec").{PACE TUTUROR.}love struck