| missdeea28 a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati? eu orice fara manele si populara

16 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Ascult pop, pop-rock, r&b, rap.

| SweetCandy a răspuns:

La fel ca tinebig grin

| DianaLostInDreams a răspuns:

House si pophappy

| Marii a răspuns:

Punk-Rock.

| andrei123 a răspuns:

Nici mie nu-mi plac manelele, dar populara mai ascult!

| Monique_3125 a răspuns:

La fel ca tine, dar de exemplu la o nunta sau o petrecere, trebuie sa dansezi si pe manele sau populara...happy

| aysun a răspuns:

Clar, sweetcandy da refresh la pagina din 5 in 5 secunde sa fie prima la intrebari.

Eu ascult Metal, Rock, Rock Alternativ. Desigur n-am nimic cu alte genuri, in afara de manele si populara. La petreceri merg popularele...

| Babushka a răspuns:

Ascult de toate in afara de rock si muzica populara, dar mai mult muzica house ascult big grin

| . a răspuns:

D&G. Care nu stie ce inseamna, nu ma intereseaza.

| adrianhasde a răspuns:

1. Hip Hop
2. Reggaeton
3. R&B
4. Arabian
5. Chillout Moods

| goruna a răspuns:

Heavy, dar dupa asta nu se danseaza big grin

| isabell a răspuns:

Nici eu nu ascult manele, bine unele chiar imi plac dar nu toate, nu prea ascult.
De obicei ascult hip-hop, house, pop (dar nu toate) si techno.

| ioanabanana a răspuns:

Eu ascult manele si populara si imi place sa dansez pe mesehee hee sau pe mase, if i maybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce`ai cu popularele? ca`s foarte tari

| Megadeth a răspuns:

Thrash.

| Ynna_9370 a răspuns:

Nici eu nu ascult manele sau populara... poate daca n-am incotro...