| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de muzica ascultati? Daca usoara, ce fel de (de exemplu rock?)si de ce?
Daca ascultati manele, de ce?
Daca ascultati populara, De ce?

Răspuns Câştigător
| Crys_5187 a răspuns:

Eu ascult usoara pentru ca e super. Mi se pare completata.
Manelele, pentru mine, nu mi se par completate(la versuri). Mi se pare neterminata.Aceasta este parerea mea.

14 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Muzica de calitate de orice gen, fara manele si fara populara.

| andreutz a răspuns:

Cate un pic din toateeeeeeeeeeeeeeee... fara nici o exceptie de gen muzical...rock, manele, populara, simfonica, house, pop, etc etc... ce e mai bun din fiecare happy

| andreutz a răspuns:

Pentru ca starile sufletesti ale omului sunt extrem de diferite...eu unul cand sunt ff fericit, ascult populara si lautareasca...cand sunt plictisit, ascult "muzica de duzina"...cand sunt trist, ascult muzica lenta, aici includ cele cateva "specii de manele" big grin cand sunt nervos, ascult house sau hip hop (pentru ca este o muzica mult mai agresiva)...si tot asa...

lolita
| lolita a răspuns:

Eminem, ma relaxeaza muzica lui. unii se inreaba de ce happy

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Ascult orice in afara de populara...insa imi place rockul... exemplu TOKIO HOTEL sau LINKIN PARK...imi plac mai mult trupele rock dar membrii sa fie baietitonguetonguetongue

| LuS[z] a răspuns:

House r'n'b-pur si simplu nu pot sta jos cand ascult o melodie de genul asta.big grin

| Bianca26bb a răspuns:

Toate in afara de manele si populara, cole love struck!

| leluc a răspuns:

Cam tot, mai putin manele, populara, dance, pop si gospel

regis
| regis a răspuns:

Aproape de toate, inclusiv manele, important e sa imi placa melodia (in cazul ideal si versurile). De ce? Pentru ca unele melodii in plac si altele nu, indiferent de gen. Ba nu, hip-hopul si derivatele nu imi plac deloc, in rest de la Guta la Vivaldi si de la Maria Tanase la Metallica... in functie de context si de dispozitie.

| CriSslsa3 a răspuns:

Bine dar, daca aproape toate(aproape) de ce?

| sigmanet a răspuns:

Muzica te relaxeaza. Sunt persoane care asculta doar un gen de muzica, sau persoane polivalente. In functie de starea de spirit ei asculta un alt gen de muzica. Sunt persoane care nu asculta deloc muzica. Tine de caracterul fiecarui om.

| liliana16 a răspuns:

Ascult muzica cantata de RBD fiindca fata mea este innebunita dupa ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ROCK si CLASICA. Prima ma reprezinta... a doua ma relaxeaza

| camelia_1697 a răspuns:

Ascult orice fel de muzica in functie de starea sufleteasca pe care o am