| kimmii a întrebat:

Ce gen de muzica canta de fapt tokio hotel?

6 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nici ei nu mai stiu ce fel de gen canta! Au cateva piese pop-rock, altele sunt rock alternativ sau pop-punk. Au cantat de asemenea genul emo si emo-pop!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

@draguta, m-ai imbatranit cu un an, 31 din nick reprezentand varsta mea laughing

| dragutza a răspuns:

Cum a zis mihaela32 th a incercat mai multe stiluri!
o intrebare:iti place th?love struck

| kimmii explică:

Pai da imi place mult trupa dar am pus intrebarea ca nu prea stiu ce muzica cantastraight face

| MissRainbow a răspuns:

Pai in general canta pop-rock, insa in albumul Humanoid s-au orientat mai mul spre hard-rock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva Punk...Rock. Ma rog asta e teoretic. De fapt canta ceva de coca-emo-pop.