| Danut4 a întrebat:

Ce gen de muZicA canTa ToKio HoteL?

15 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Canta Rock si e principala sursa de inspiratie pentru curentul emo.

| viatadecacatt a răspuns:

Rock ma draculaughing.

| fluturas a răspuns:

Rocklove strucklove struckwinking

| G a răspuns:

Pop-rock happy

| Gabystelistu95 a răspuns:

Rock.

| moodyblues a răspuns:

Comercial-emotiva

| Jonsdottir a răspuns:

Pop-rock

Răspuns utilizator avertizat
| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Rock nu muzicaa pentru emo cum zic unii cu lipsa de cultura.

| justme_9224 a răspuns:

Rocklove struck

| sweetlips a răspuns:

Rock... Cele mai frms melodii sunt Monsoon si Schrei, dupa parerea mhea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia se numeste muzica?! ma rog... cred ca incearca sa fie rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pop-rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cantau la inceputul carierei rock. acum canta mai mult pop-rock decat rock. si-au schimbat stilul destul de mult, asta arata ca intr-adevar s-au maturizat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg => pana la urma cata rock sau genu ala de emo...adica mi se pare ca, canta rock dar arata emo parerea meabatting eyelashes ((enervant mai e robotelul asta...laughingangry ))