| Allwe a întrebat:

Ce gen de muzica preferati si de ce va pasioneaza?

15 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Rock
Pur si simplu imi place.

| Mădă0611 a răspuns:

Trance, uplifting/progressive/vocal, ma linisteste si imi da senzatia de plutire, nu degeaba se numeste asa, desi pentru necunoscatori e doar bumtzi bumtzi.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Rock/Metal.
Pentru că...pentru cei puternici.

| KristalPop a răspuns:

Rockul de calitate, metalele şi opera.

| dracu14 a răspuns:

Rap-poezii pe ritm, exprima un mesaj, este special pentru ca nu gasesti la niciun mc acelasi flow sau acelasi mesaj
metal si hardcore-mesaj+parte instrumentala geniala

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Rock,hip-hop,muzici din wrestling pentru ca mi se par bune si parca imi trece plictiseala cand le aud nu ca cele populare care imi vine sa imi bag capul in perna aproape

| dracu14 a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Pacat ca nu exista muzica hip hop...

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru dracu14):

Ba da...era una dar nu mai tin minte cum se numeste ceva 5 cent

| dracu14 a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Nu exista muzica hip hop, hip hop e o cultura, un mod de viata, RAP e gen de muzica...

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru dracu14):

Bine,atunci rap, la rap se poate spune si hip hop.

| Krokodil a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

"muzici".nu te supara, cati ani ai? si nu te intreb pentru gramatica ci pentru ideile tale.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru Krokodil):

Eu decat o muzica rap ascult si foarte rar, rock si clasica gen Iyaz Replay, 11 ani am dar tu cati ani ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock..imi da o stare speciala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prefer un gen anume mai mult decât celelalte. Ascult din fiecare gen câte ceva, mai puţin ceea ce ţine de dubstep, care mi se pare o porcărie ce cu greu o pot numi " muzică ".

| Inuh a răspuns:

Rock, Heavy Metal. Ascult de foarte mult timp si imi place. Mi-a intrat in sange.