| andreipopandescu33 a întrebat:

Ce gen si subgen de muzica asculati?
Albume preferate, pe scurt vreau sa imi dezvolt gustul muzical.

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Rock alternativ = Nirvana

nu stiu tu, dar eu cred ca trebuie sa fi putin geniu RAU DE TOT sa ai succes cu muzica, care e cu si despre disperare, ei bine, asta a fost Kurt Cobain

iar videoclipul "Smell like teen Spirits" a fost unul intre cele mai vandute videoclipuri din toate timpurile si a costat vreo 38 de mii de $ spre deosebire de clipuri hip-hop care au costat zeci de milioane si abia se vand