| Notyabusinessm8 a întrebat:

Ce genuri muzicale ascultati? (unul sau mai multe)

10 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Melodic death metal, death metal, classic rock, black metal, symphonic black metal, thrash metal, power metal, heavy metal, folk metal.
Baftă!

| TheDarkEmpire a răspuns:

Rock, impreuna cu toate subgenurile aferente.

| Bogdanux a răspuns:

Rock/metal, ocazional folk.

| Wolfszeitt a răspuns:

Death metal, thrash metal, black metal, melodic, folk metal, grunge, deathcore, metalcore, progressive metal, viking metal, nu metal, rock alternativ, indie etc.

| Notyabusinessm8 explică (pentru Wolfszeitt):

Great! \m/ La mine: power metal, heavy metal, melodic death metal, folk metal/pirate metal, progressive, alternative rock, symphonic power metal, gothic metal, thrash metal.winking

| Wolfszeitt a răspuns (pentru Notyabusinessm8):

Bun, foarte bun. \m/

| DragosConstantin a răspuns:

Metal alternativ,post-grunge,rock alternativ,pop, pop-rock, hip hop, electro-hop, dance-pop, hip house, reggaeton.

| obsercvayr a răspuns:

Eu ascult hip hop!

| Termopile a răspuns:

RAP, TRAP, Muzică cu bass, Muzică Populară (la nunti, botezuri) muzica clasica foarte foarte rar mai deloc, pop/muzică ușoară în mașină la radio ascult kiss fm. Atât

| Termopile a răspuns:

Nu trebuie să asculți toate geamurile muzicale e bine să ai un gen muzical de bază (În cazul meu RAP) și câteva genuri muzicale de umplutură cum ar veni pe care să le asculți atunci când nu poți să asculți genul muzical preferat, de exemplu la un botez nu pot să ascult RAP ascult Populară deoarece dintre manele și Populară aleg populara, TRAP și Muzică cu bass ascult când vreau să variez, când mă plictisesc de RAP, Muzică pop e bună de ascultat în mașină de ce pentru că dacă mergi in mașină cu 5 persoane bagi muzică pop / ușoară nu bag eu RAP muzica de la kiss fm după mine e muzică de pus la volan și muzică clasica foarte rar. Acum tu alegi ce vrei