| SuckDreamLoveH a întrebat:

Ce imbunatatiri aduce rapp-ul personalitatii ascultatorului?

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Treci la un Dota.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Bun.
Adică vedem laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Bă, eu' o să-ncerc, sper să-mi iasă.

| Wøodenpints a răspuns:

Depinde care rap și cât îl duce capul pe ascultător.
Dacă un idiot ascultă Guess Who, va fi un idiot cu încredere în el. Iar omul prost și sigur pe el e cea mai enervantă chestie.

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Și ăla tot rap se preface că ar vrea să cânte. Un rap așa mai de dameze.

| Duucu a răspuns:

Din punctul meu de vedere? Il indobitoceste laughing

| Duucu a răspuns (pentru Wøodenpints):

Păcat că pentru unii rap-ul e limita a tot ce e muzică, și continuă să-l asculte cu ideea că e cel mai bun gen muzical, mai ales ăsta "andărgraund". De aici am ajuns eu la concluzia că rap-ul te îndobitocește, dar cred că m-am referit prea în general.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Duucu):

Eu stiu că asta făceau metaliștii.
Meh, am întâlnit mulți rapperi inteligenți și mulți rapperi de-a dreptul idioți. LA fel și la metaliști.
Contează cum ești tu ca om, nu ce gen de muzică asculți. Ăia care se înconjoară doar de un singur gen și nu vor să mai descopere altceva, sunt pur și simplu încuiați muzical. Și da, sunt mai multe șanse ca un om încuiat muzical să fie și un om idiot la modul general.

| վፀiፀፀ a răspuns:

Depinde ce fel de rap asculta dar, majoritatea melodiilor rap transmit un mesaj ce te face sa ai incredere in tine, sa schimbi ceva doar ca depinde si cine il asculta fiindca unii o fac doar pentru a invata injuraturi. Fiecare alege sa invete ce i se potriveste laughing