| ღKittyღ a întrebat:

Ce imi puteti spune despre Missy Crissy?

1 răspuns:
| GabiGabrielle a răspuns:

Vine de la Chisinau si declaratia ei de lupta este ca s-a pregatit sa cucereasca intreaga lume. O sustin Smiley, Alex si fratele Iulian Moga si o recomanda munca!
Missy Crissy are norocul ca Smiley sa creada in steaua ei si sa o ajute la primul videoclip. Alex o sa danseze, iar fratele lui Marius Moga ii regizeaza videoclipul. Halal noroc, mai ales ca Missy nu are nici macar un secret decoltat si nici nu e implicata in vreun scandal sexy!