| yagmur a întrebat:

Ce inseamna Cod promotional

4 răspunsuri:
| amc a răspuns:

Ce este exact un cod promoţional?

Pentru fiecare achiziţionare de mamudele cu bani reali, vei primi în cont un cod promoţional.

Poţi oferi aceste cod promoţional altor jucători, cărora doreşti să le facilitezi startul în joc cu un mic bonus. Pentru aceasta transmite codul promoţional jucătorului ales de tine. Condiţia ca acesta să poată beneficia de codul tău este să fie nou în joc şi să nu fi realizat încă nici o plată în bani reali.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Un cod de la o promotie...de ex iti iei ceva si pe ea scrie trimite codul promotional la numarul****...acel cod e promotionalhappyDepinde in ce sens il iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| Staicu_Fane_1973 a răspuns:

Nu stiu