| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Ce inseamna muzica? Ce ascultati si de ce?

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Muzica pentru mine e hrana sufletului.E ca mierea pentru gat.In principal ascult muzica rock/metal pentru ca genurile astea ma reprezinta cel mai bine, iar ocazional folk si pop vechi.

| RockaruL a răspuns:

Muzica e lucrul fara care eu nu as putea traii.Ascult rock/metal/black metal/death metal pentru ca in aceasta muzica ma regasesc...

| Uista1919 a răspuns:

Muzica pentru mine inseamna o pasiune prin care noi ne exprimam.Eu ascult muzica rapp si hip hop pentru ca in aceste genuri de muzica oamenii spun tot ceea ce gandesc.