| Soleseti a întrebat:

Buna TPUwinking! Ce inseamna muzica in viata voastra? Ce sentiment aveti cand ascultati >muzica?:-

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Muzica=viata

3 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Incredere in mine, imi da mai multe putere sa merg mai departe ..De obicei ascult muzica cand sunt deprimatahappy

| Maria428 a răspuns:

Pentru mine muzica e LIFE. Ascult oricand. Cand imi fac temele la mate eu cant. Cant si fara sa imi dau seamahee hee.

| Cherrybell a răspuns:

Depinde de stare. Ma ajuta sa ma deconectez de obice de problemele de zi cu zi. Sunt foarte pasionata de muzica si imi place sa am ordine in fisierele din calculator le sortez dupa gen in ordine alfabetica! Si ma simt super cand ajung acasa si doar dau un clik! E singurul moment in care se aude ceva si nu ma enerveaza sau streseaza de cand incepe pana se termina! Parca e ingeresc! Desi nu toata muzica e ingereasca... Dar ma plaseaza intr-un loc departe de griji! happy