| anonim_4396 a întrebat:

Hey :* Ce inseamna pentru fiecare dintre voi Muzica? de ce o ascultati, si ce simtiti atunci cand o ascultati? happy

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Muzica pentru mine este una dintre plăceri supreme, o dependenţă îmbietoare şi cronică.

greece12
| greece12 a răspuns:

Shakespeare a spus asa :
"Să nu te încrezi în cel care nu simte puterea muzicii, e apt de orice ticăloşie."
Fie in mintea mea, fie ascultata direct, viata mea e insotita de muzica in fiecare clipa, e o dependenta total pozitiva, m-as pustii fara ea.

| OnuOnulică a răspuns (pentru greece12):

Eu trăiesc și fără muzică...și sunt o personă de încredere! happy
Cred că, Shakespeare a greșit puțin...

| greece12 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Nu esti singurul in situatia asta, dar nu Shakespeare a gresit.

| Dariusuu a răspuns:

Muzica mă ţine în viaţă în unele momente.

| Seepty a răspuns:

Cand asculta muzica o fac doar pentru a ma relaxa de toate problmele care sunt pe capul meu si asa ma descarc mai usor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica-cel mai bun medicament, cel mai bun drog si calmant(si cel mai de efect-pentru mine happy )
Muzica=TOTUL

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O ascult ca să mă relaxez, de cele mai multe ori.