Întrebare recomandată | Klaudya27 a întrebat:

Ce inseamna muzica pentru tine?

Răspuns Câştigător
| Kalina23 a răspuns:

Pentru mine muzica inseamna o necesitate zilnica fiindca te face sa te simti in largul tau. Uneori transmiti prin muzica ceea ce nu poti spune sau ceea ce gandesti, iar uneori devine un calmant cand esti nervos, suferi sau te simti trist

33 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Plăcutul aproapevital.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O pauză pentru relaxare!
Pa, pa.

| CautNume a răspuns:

thinking Totul

| mona a răspuns:

Pentru mine inseamna ceva ce iti,, linisteste,, psihicul, te relaxeaza

| RyGoLeTa a răspuns:

-Deconectarea de la toate problemele si gandurile negative(relaxare)

Răspuns utilizator avertizat
| MaliciousDeath a răspuns:

Refugiu.Practic,o necesitate.
Cam asa e si cu restul manifestarilor artistice.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cand aud de muzica sau desen ma gandesc automat la profesoarele mele de muzica si desen si imi vine sa plang : sad sad sad :cry:

| LegionarulRoman a răspuns:

O modalitate de inaltare spirituala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce raspunsuri profunde pe aici.

| TempestUV a răspuns:

Daca nu ascult muzica seara nu pot sa adorm.Cu alte cuvinte nu imi imaginez viata fara muzica.

| Swan39 a răspuns:

Muzica? Cea mai bună prietenă posibilă; colţul meu de comfort, siguranţă, înţelegere, relaxare, plăcere emoţională, evadare, exprimarea/trăirea multor sentimente...

| LittleLady a răspuns:

Totul si nimic!

| sufletdeing3r a răspuns:

Pentru mine muzica inseamna ceva foarte placut, ma face sa ma linistesc, sa ma simt bine si cateodata imi tine de plictiseala.

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Aș da un răspuns mult mai lung și mai... artistic, dar mi-e lene, așa că spun într-un cuvânt. Totul.

| KimEunHee a răspuns:

Viata. Nu as putea trai fara ea.

| iiGeorgii a răspuns:

Unul din putinele lucruri care ne intelege pe fiecare dintre noi.

| lupuvesel a răspuns:

Muzica pentru mine este un mijloc de relaxare

| Raspunzatorul25 a răspuns:

O arta relaxatoare. happy

| 42002 a răspuns:

O muzica straight face

| adi234121 a răspuns:

Pentru mine fericirea

| adi234121 a răspuns:

Asculta Mc hawer es a tekno imi place tare mult

| AdryanTheFuck96 a răspuns:

Un mod de a te exprima... sau cand esti suparat/a te face sa te simti mai bine

| Anonimul421 a răspuns:

Muzica inseamna totu pentru mine te calmeaza te ralaxezi nu pot sa fac ceva pe laptop fara sa ascult muzica ia ca si cum ma ajuta.

| Ralucutzaaa123 a răspuns:

Pentru mine muzica inseamna ca si cum ar fi viata mea noaptea daca nu ascult muzica nu pot sa dorm deci muzica ma definestehee hee

| RalucaSmileyFace a răspuns:

Pentru mine muzica inseamna un sentiment, o stare de libertate...
Este ceva foarte placut, care ma relaxeaza

| Sweetyyyyyy a răspuns:

Pentru mine muzica inseamna ceva placut, relaxant, ma face sa ma simt bine