| nonytzu a întrebat:

Ce inseamna pocodot? sau p0c0d0t

Răspuns Câştigător
| PerfectlyImperfect a răspuns:

E un site al vedetelor. un fel de site oficial, gen facebook, unde posteaza cele mai recente poze si evenimente happy

4 răspunsuri:
| PerfectlyImperfect a răspuns:

@contnou95
Honey,documenteaza'te tu. Daca majoritatea 'vedetelor'( daca sti ce e aiahee hee ) posteaza cele mai recente evenimente,poze,etc, ce e? Site al taranilor de pe vremea lui Pascu Chioru' sa inteleg, nu?

| cosmin21 a răspuns:

E un nou site de socializare, gen Facebook, haifaiv.

| Doloresidk a răspuns:

Un site pentru vedete

| contnou95 a răspuns:

"un site al vedetelor"... bai fratilor, hai sa fim seriosi, pocodot e o imitatie a site-ului facebook care isi face reclama pe seama youtube-ului si altor site-uri, maxim 5000 membri.MAXIM,asa ca nu mai postati aiurea.Mai bine documentati-va inainte...i-auzi la ei,"site al vedetelor" laughing