| pisicutadragutza a întrebat:

CE manele frumoase stiti?big grin

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Îţi arde de glume? laughing

| TeoPT a răspuns:

@Woodenpints
rolling on the floor Sincer, e cea mai frumoasă manea pe care am auzit-o.

| a2 a răspuns:

Nu exista asa ceva!

| Alrawan a răspuns:

Manele frumoase? thinking pai... niciuna laughing dupa mine toate is penale :-J

| lauramonica2 a răspuns (pentru Alrawan):

Penale ca tine!

| carmen111 a răspuns:

Denisa&nek-traiesc o poveste:X

| rty a răspuns:

Exista si asa ceva?! Ce ai fumat? Sau ce intelegi tu cand spui "manele"? Poate intelegem diferit sensul acestui cuvant. laughing

| SweetHeartAlly a răspuns:

Ba voi sunteti niste penali cocalari sau cum va numiti voi ce puii mei aveti ca la un om i plac manele e interzis cumva ne dati voi noua sfaturi cum sa ne traim viata si ce muzicaa sa ascultam dati sfaturi la care va permiteti nu noua...nu puteti dormi noaptea daca va luati de ceai care asculta manele nici eu nu prea ascult da eu nu sunt in masura sa i critic asa ca tinetiva parerile pentru voi si pliscu inchis

| PιxιeLovesYa a răspuns:

Get a life! big grin ( Vroiam să scriu cu majuscule... păcat ca îi roboţelul cel căcăcios sensibil)

| Ana_5069 a răspuns:

No way =)

| Albert_Butone_1994 a răspuns:

Ma vere dar voi sunteti si prosti

| Albert_Butone_1994 a răspuns:

Ma vere dar voi sunteti si prosti
sa moara mama daca nu