| Biby a răspuns:

Buna.
Disturbed-Inside the fire love struck

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Normal ca cea a lui Disturbed.Ce intrebare.straight face Doua manele, una cocalara si una pornbilly B-U-L-L-S-H-I-T

@lizy12iul: Desteapto,daca te-ai fi uitat la tot videoclipul,cu tot cu prezentare si ai intelege cuvintele,ai intelege ca n-are nicio legatura cu emo. Disturbed sunt heavy metal.Iar melodia vorbeste despre suicidul cuiva, implicit si dorul de aceasta persoana, ar fi fost mai inteligent din partea ta sa vezi si prezentarea lui David.Pace!

| TeoPT a răspuns:

@lizy12iul
Emo o să fii tu când o să dai ochii cu mine laughing Hai du-te la acadele și la salamul tău.

Disturbed - Inside The Fire.

Ți-a luat mult să găsești melodia asta, cocalarimea voastră? rolling on the floor

Baftă

| IAmSoDifferent a răspuns:

Alexandra Stan - Lolipoppppp :X

| lizy12iul a răspuns:

Imi plac toate...dar cred ca aleg alexandra stan fiindca e mai de bun gust decat toate nicolae guta - tare e o manea veche da frumoasa asa ca mai bine aleg ceva mai nou si a doua melodie e emo si n-am auzit-o in viata mealaughing si sincera nici nu vreau sa o aud da acum nah fiecare cu gusturile luiwinking

| Angiutssa a răspuns:

Din ce sa aleg, ca e o singura melodie?
http://www.youtube.com/watch?v=rxujAPhxlo0

| Snuff a răspuns:

Normal ca Disturbed - Inside The Fire

| AndreeaAnd a răspuns:

Al doilea site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lizy12iul, meriti violata in urechi. Stii tu pentru ce.

| Magnus a răspuns:

Bai cocalarule, cum dracu poti sa pui INSIDE THE FIRE intre doua manele bai neandertal incult?