| pampam_1804 a întrebat:

Pe cine alegeti?
Justin Bieber
sau
Grayson?!

http://www.youtube.com/watch?v=W0423rfb8fA&feature=fvst& safe_search=on
:D

12 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

laughing

Pe Justin Bieber. Ele decat incearca sa il parodieze, dar nu le iese.
Desi unele persoane vorbesc urat despre el, eu il apreciez, si chiar mi-se pare super ok.

P. S.: Imi place la nebunie stilul lui si timbrul vocal.

| Andrelutssa a răspuns:

Justin pentru ca il adorrrrrrrrrrrrrrr

| Juliebelle a răspuns:

Justin bieber cu siguranta.laughing)

| Smileee a răspuns:

Justin Bieber! Deoarece sunt o fana mare si ii tin partea idolului meu. big grin

| JustForFewSeconds a răspuns:

Justin Bieber - e mai misto, imi pace mult vocea si stilul luilove struck

| MusicisMusic a răspuns:

Hmm...nu te supara ca te corectez dar e Greyson.Nu prea conteaza dar... Cred ca amandoi sunt Ok.Greyson nu l-a parodiat pe Justin, in video acela pe care l-ai dat tu canta fata aia cu o voce apropiata lui Greyson.In concursul acela trebuia sa cante o melodie a unui artis si nu o creatie propiebig grin, asa ca Greyson a aleso pe Lady GaGa admirand-o atat de mult.big grin
Nu mai fiti rautaciosi cu Greyson pentru ca el nu a copiat pe nimeni si acele 2 melodii STARS si BROKEN HEARTS sunt niste melodi foarte reusite tinand cont ca sunt compuse de elbig grin(*scuze pentru unele greseli ortografice dar nu scriu atat de mult pe romana nici la scoala)

| AnYkA52 a răspuns:

Justin Bieber

| Alice180297 a răspuns:

Daca vorbesti de http://www.youtube.com/watch?v=bxDlC7YV5is&feature=related. Aman2 sunt foarte talentati :p. Eu sunt fana JB dar daca vorbesti de baiatul Greyson, canta foarte bine si el. :p

| Roxii a răspuns:

Justin bieber il ador. i love him!love struck; x :X :X

| pampam_1804 explică:

Explicati de ce.tongue

| pampam_1804 explică:

Eu stiu ca ele incearca sa il parodeze
da'parerea mea ca nu frumusetea conteaza
si vorbesc de muzca
si grayson, vreau sa spun ca mi se pare ca are o voce extraordinara.
Mai ales cand canta paparazzi
Orcum asta e parerea mea.
Preferam mai multe raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ssssstiuuuuuuuuu