| TeoPT a întrebat:

Ce părere aveți? (Nu doar despre melodie, ci și despre videoclip în sine)

http://www.youtube.com/watch?v=rxujAPhxlo0&ob=av2n

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Melodia e in top cinci la mine de la Disturbed,imi place mult desi am fost cam sceptic prima data cand am vazut videoclipul.O fi el controversat,dar e clar si explicit,numai idiotii crestinopati spun ca e satanic/emo,doar spune si David la inceput ca e unul mai special; bullcrap! E unul din videoclipurile mele preferate all time,e foarte potrivit pentru cantec,desi nu cred ca cineva ce se spanzura e asa de alb dupa(batting eyelashes). Totusi,zic ca ar fi putut s-o lase mai moale cu sangele,nu prea-i vad rostul in video,ar fi fost mai bine zic eu, sa accentueze povestea cu Devon, dar si-asa e unul fantastic.Cum am spus,si melodia e geniala, instrumentalul imi place foarte mult, imi da putere.Si versurile sunt bune si profunde,ca in toate cantecele Disturbed. Oricum, sunt obisnuit sa aiba videoclipuri amuzante Disturbed, cel de Asylum chiar imi face pofta de-o supa. devil Pace!

| FucktheSystem a răspuns:

Cred că e favorita mea de la Disturbed, deci din asta reiese că-mi place.
Clipul îmi amintește de Slayer-Bloodline, e sângeros, un pic horror și cu o poveste interesantă... deci îmi place și clipul.

| Element25 a răspuns:

Imi place instrumentalul. Nu prea ascult Disturbed dar melodia care imi place de la ei e Decandence.

Pa, Pa>:d

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Un singur cuvant \m/

| Brokencyde_1562 a răspuns:

Sincer prima oara cand am auzit de trupa asta a fost de la un prieten am ask mel Indestructible nu mi-a placut dar peste un an adica acum 3 luni am ask din nou si mi-a placut enorm de mult si trupa Disturbed e printre primele 5 trupe preferate ale mele videoclipu e genial si mel chiar am ask ieri