| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodie e la minutul 2.05?
https://www.youtube.com/watch?v=gkzj0oJPcTw

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Eiii. Multumesc de funda. ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu nu stii o melodie ca asta? nu incerc sa fac pe desteptul ( parca vad viitorul ) dar asta e ceva elementar, ca si cum ai auzi vreo melodie a lui MJ si il recunosti imediat.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Melodia am mai auzit-o, stiam ca e de Beethoven dar nu stiam cum se numeste.Da, ma simt cam nasol pentru asta dar mai am si eu unele scapari, asta e.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu o stiam de la Tom si Jerry de cand eram mic laughing. daca stau bine si ma gandesc, majoritatea melodiilor care le ascult acum (clasica ) le stiu de acolo.

| Coloringthevoid a răspuns:

Nu stiu sigur dar e ori de Beethoven ori de Mozart.O simfonie de-a lor.

| smarteye a răspuns:

Fur Elise - Beethoven

| Shiori a răspuns:

Beethoven