| KeshaTikTok a întrebat:

Ce melodie e mai frumoasa? Nicole Scherzinger: right there si Nick Kamarera: get a life?
Si cine e mai frumoasa dintre Beyonce si Nicole Scherzinger?
Multumesc! Raspundeti-mi plizzzzzz!

Răspuns Câştigător
| CatJ a răspuns:

Nicole Scherzinger pentru ambele intrebari

6 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
NIck kamarera:get a life e mult mai fainalove struck
dintre beyonce si nicole scherzingerthinking nicolelove struck

| NobodyAmongTheRubble a răspuns:

1.melodia "right there " de Nicole Scherzinger e foarte tare.In general toate piesele lui nicoli sunt reusite deoarece are un glas nemaipomenit pe care nu il incurci cu o oarecare cintareata de doi bani.
2.ambele sunt frumoase si au forme apetisantebig grin
oricum daca ar tebui sa aleg beyonce imi place mai tare cum arata happy. FUNDAAAA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nicole
2.Nicole

| pinkyred a răspuns:

1.NIck kamarera:get a life e mult mai faina
2.Beyonce

| RoxyOnTPU a răspuns:

Da...am zis eu ca nu stii engleza...cica "plizzzzzz"laughing

| KeshaTikTok explică (pentru RoxyOnTPU):

Da fa proastooo, stiu ca se zice PLEASE. dar nu mai stau eu sa scriu corect, cand toti scriu " plizzzz " in loc de " please ".