| DruggedCandy a întrebat:

Ce melodie va place de la Tokio Hotel? sithinking cine credeti ca e cel mai dragut Bill sau Tom Kaulitzwinking

4 răspunsuri:
| Deathx a răspuns:

Imi plac toate melodiile. tom:X

| BaddieBae a răspuns:

Toate imi plac.Desi,preferata mea, pana acum, e Monsoon.E ceva ce-mi place la ea mai mult decat la celelalte.Si cine e cel mai dragut dintre Bill si Tom? Poi sunt gemeni identici,sunt la fel de draguti.Dar, desi imi place Bill, Tom e mai sexy.Are corpul mai lucrat decat Bill.Si Bill e mai firav, mai slabut, de felul lui.Dar amandoi sunt draguti.

| DracoMalfoy a răspuns:

Pai, imi plac toate, dar. in special " Rette mich". Cat despre Bill si Tom, sunt gemeni, ceea ce ii diferentiaza este stilul de imbracaminte si comportamentul, iar la stil imi place Bill.

| Sissi_3625 a răspuns:

Tomlove struck