| Sophie90 a întrebat:

Va place Tokio Hotel( mai ales Bill Kaulitz)?

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu-mi place. Mi se par niște cocalari care se cred rockeri.

Baftă

| CoquineNoire a răspuns:

Da,e super dragut! am fost cand eram mai mica la un concert de al lor, si am autograful lui happy chiar m-am frezat ca el.

| EnterSandman a răspuns:

Numi place.Bill Kaulitz, la fel cum nu-mi place tokyo hotel si la fel cum nu-mi place Pop-rock-ulwinking

| Mao a răspuns:

Mie îmi place Tom.

| Sophie90 explică:

Nu e gay asa vi se pare voua

| DoamnaBieber a răspuns:

Cum canta merge, dar este putin cam gay baiatu'

| OvidiuNumeDeTractorBack a răspuns (pentru DoamnaBieber):

Daca tipu e gay...GAYstin biberon al tau inseamna ce e f***t pe strada cu forta de rockeri!

| Somebody_1554 a răspuns:

Cat de fraier sa fi sa spui ca th sunt cocalarilaughing asa si revenind la intrebare il ador pe Bill Kaulitz si Tokio Hotel suntcei mai tari love struck love struck ii iubesc