| Yumi_4923 a întrebat:

Ce melodii as mai putea invata sa cant la chitara? Dau funda si restul vot.

3 răspunsuri:
| ElChino a răspuns:

Prima melodie care am invatat-o eu a fost "Praf de stele" Vita de vie. Apoi au urmat "River flows in you" Yiruma, "Nothing else matters", "Sorry seems to be the hardest word " "Cancion del mariachi" "La malaguena salerosa" "A mi edad " Si multe alte cantece latino

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://lectii-de-chitara.blogspot.com/2008/11/lectia-2-gama-do-major.htmlv
tabulaturi.ro
cu placere!

| Anku_4187 a răspuns:

Daca esti incepator trebuie sa faci niste exercitii pentru degete.Cauta pe youtube.Vei gasi cu sigurantza.Acolo am invatztat si eu sa cant.