| Baiat925 a întrebat:

Cine ma poate invata sa cant la chitara?

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Dacă n-ai prieteni care cântă, învaţă din tutoriale de pe net, găseşti cu carul. La ce nivel eşti?

| Samariteanul a răspuns:

O persoana care stie sa cante la chitara si eventual pe care o cunosti sau pe care o platesti.

| Kawaii123 a răspuns:

Pai, sunt diferite tutoriale pe internet sau lectii in diferite cluburi cu inscriere.Nu stiu, in cluburi e greu indiferent de instrument, eu am incercat sa invat la pian si mi se parea foarte grea.In fine, aveam 9 anilaughing