| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodii as putea sa mai descarc pe telefon? Sau ce imagini? Vreau doar numele melodiei si nu vreau sa aud de artisti gen Dj Sava, Connect-r, Antonia s. a! Nu vreau artisti romani! Si nu conteaza daca melodiile sunt vechi! Cele mai bune si multe primesc funda si vot, celelalte care se incadreaza in cerintele mele doar vot!

3 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Ma rog, nu chiar toata muzica romaneasca, singura care nu-mi place e aia dance facuta de astia tineri! Vreau sa zic facuta de calculatoare! Scuzati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, vezi tu aici http://www.panalu.net/search/label/TELEFONIA%20MOBILILA tot ce vrei pentru orice model de mobil