| ღShawtyღ a întrebat:

Ce melodii noi ale lui Miley Cyrus stiti? cea mai frumoasa primeste fundita!

Răspuns Câştigător
| Irmmma a răspuns:

Mie imi place f mult Miley Cyrus-Stay(chiar daca e trista si lenta e superba). Imi mai place si ''Party in the U. S. A''. fundita?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

singura ei melodie care imi place se numeste ''bigger than us''...in general nu prea o asc. p asta am auzit-o din intamplare sh imi place:X

| unknownn a răspuns:

Ce naiba au ajuns cunoscute in romania peste noapte? Miley Cirus, Selena Gomez, Jonas Brothers, Justin Bieber, Demi Lovato, si altii...noroc de Disney Channel ca altfel ar fi ramas aia saracibig grin

| ~p!$iii~ a răspuns:

Miley Cyrus-Stay nu stiu cat de noua e dar e superba:x
http://www.youtube.com/watch?v=Cn1aDcbMSjM

| ionik_1763 a răspuns:

Preferatele mele sunt 7 things si start all over.nu sunt noi dar sunt preferatele mele. a si the climb si butterfly

| Asdfasdefta a răspuns:

Fly on the wall sau Star all over.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I can't be tamed:X o ador http://www.youtube.com/watch?v=sjSG6z_13-Q

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai noua si frumoasa melodie a lui Miley Cyrus este "Ordinary Girl" eu o ador :X:X:X: fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi pace foarte mult miley cyrus cantecul meu preferat e Buterfly fly way e foarte frumoasa

| bittersweet_1621 a răspuns:

I CAN`T BE TAMED, Liberty Walk, My heart beats for love

| vikol a răspuns:

Pai Kicking and Screaming, Liberty Walk, Who Owns My Heart, Can't Be Tamed, Every Rose Has Its Thorn, Two More Lonely People, Forgiveness And Love, Permanent December, Stay, Scars, Take Me Along, Robot, My Heart Beats For Love.