| LauraEU a întrebat:

Ce melodii rapp noi stiti?

8 răspunsuri:
| LegionarulRoman a răspuns:

Cauta melodii ale lui Cedry2k sau ale trupei lui Haarp Cord 'Cea mai nou melodie pe care o stiu e Parazitii-Toate-s la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Rapp"? Ci e ăla?

| LauraEU explică (pentru anonim_4396):

Serious?! In fine, "rapp" e un gen de muzica. In care oamenii canta foarte repede si iti transmit un mesaj prin acea melodie. Asta inseamna "rapp". happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru LauraEU):

Ăla de care zici tu e "rap". Cu un singur "p". De "rapp" n-a auzit nici dracu, pentru că nu există.

| LauraEU explică (pentru anonim_4396):

Toata lumea mai greseste, deci...

| anonim_4396 a răspuns (pentru LauraEU):

Dacă asta e concluzia ta, atunci te iert...laughing Vezi la playlist-ul meu piese rap. Nu știu ce-nțelegi tu prin piese noi, eu pot doar să spun că-s bune.

| Chimie a răspuns:

Flou rege-prea tarziu ft. Junk.Decat pe asta o stiu.

| loveMusick a răspuns:

Deci eu ascult urmatorii artisti: Guess Who, Rappa, Leasa Dragos!