| Marynna a întrebat:

Ce melodii romantice cunoasteti? Vreau niste melodii cu niste versuri sugestive...

6 răspunsuri:
| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Nu ştiu dacă îţi plac, dar eu le ador, şi sunt foarte romantice.batting eyelashes
1. Enrique Iglesias - Ring my bells.
2.Berlin - Take my breath away.
3.Bingo Boys - No communication.
4.Black - Wonderful life.
5.Blank & Jones - Fallen.
6. Taxi - Ploaie pe mare.
7.Holograf - Să nu mi-ei niciodată dragostea.
8. Celine Dion - My heart will go on.
9. Celine Dion - Because you loved me.
10.Nicole Scherzinger - Baby love.
11.Jessica Jay - Casablanca.
12.Animal X - Balada.
13.Animal X - Mai mult ca oricând.
Cam atât deocamdată. Dacă mai găsesc, intru din nou.happy
Bye!kiss şi ascultare plăcută.

| alexutu001 a răspuns:

Buna, uite cateva melodii sper sa-ti placahappy

Dj Aligator - Close to you

Voltaj - Vara trecuta

Celia - Poveste Mea

Simona Nae & Cristi Nistor - Coji de portocale (e mai veche dar e superba)

Celine Dion - A New Day Has Come

Celine Dion - When i need you

Michael Jackson - You are not alone

Lara Fabian - Love By grace

Praf in Ochi - 1000 de ganduri

Vama Veche - Epilog

Florin Chilian - Zece

Morandi - A fost odata

Morandi - Crazy world

Ana Maria - Ochii tai

Richard Marx - Right Here Waiting

| paodoolse a răspuns:

Depinde de genu muzical pe care il asculti de ex: daca asculti manele nu stiu nici o melodie romantica pentru ca nu ascult genu asta de muzica si restul mai vedem...

| idontknow a răspuns:

Uite eu ador melodii astea sper sa-ti placa si tie: dj aligator-close tu you; anahi-como cada dia; celine dion-sorry for love; proconsul-cerul; enrique iglesias-maybe; marco antonio solis-si no te hubieras; laurentiu duta-visator; papa junios si monik-ai sa intelegi; eu chiar cred ca sunt romantice, daca voiai manelesad sorry dar nu stiu! sper sa-ti placa

| Marynna explică:

Am vazut ca ma intrebati de manele, NU VREAU MANELE laughing nu le suport