| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste melodii ca sa-mi scot vecinii din sarite. Rock ori niste melodii cu versuri sugestive. Please!

Răspuns Câştigător
| Rockerul2012 a răspuns:

Salut! Siguri o sa-i scoti din sarite cu piesele trupei "GARAGATZE" de pe www.rockromania.ro Incearca
http://www.rockromania.ro/Garagatze

| anonim_4396 explică (pentru Rockerul2012):

Perfect. thumbs up

| Rockerul2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Si alta data cu placere!

11 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=WElvEZj0Ltw&list=PL1D46E2630424452C

e un playlist intreg cu care ii poti zapacii

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Pe asta ti-o recomand cel mai mult!
Halestorm - Bad Romance

| anonim_4396 explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Am nevoie de muzica anti bosorogi labagii care fac sunete obscene prin casa. Yep. Weird but true.

| Vans a răspuns:

Nu ştiu de ce, dar asta mi-a venit prima în minte:
https://www.youtube.com/watch?v=SXFjZvWgaeI

| oBeyy a răspuns:

Skrillex - Bangarang, Puya - Maidanez, Skrillex - Make it bun dem, Skizzo Skill - Bini di tat, Skizzo Skill - Smechera rau, 50 Cent - Down on me. Funda?