| BackAgain a întrebat:

Ce melodii s-au cantat la Festivalul Mamaia 2012? Cine a castigat?

Funda!

2 răspunsuri:
| Katalyna99 a răspuns:

Compozitorul Marcel Dragomir a câştigat Festivalul Mamaia cu melodia „Ciao, amore, come stai", interpretată de constănţeanca Andreea Olariu. Cea de-a 41-a ediţie a Festivalului de la Mamaia s-a încheiat aseară, după patru zile de muzică, scandaluri, acuzaţii de plagiat şi recitaluri cu mari artişti ai scenei româneşti.
sper ca te-am ajutattongue

| BackAgain explică (pentru Katalyna99):

Si ceilalti concurenti ce au avut? Ca am vazut la stiri cate ceva si mi-a placut mult o melodie, dar nu stiu cum se numeste big grin