| Raengar a întrebat:

Ce mesaj va transmite aceasta melodie frumoasa?
http://www.youtube.com/watch?v=Uz1ftZ5e3hQ

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ca ar trebui sa facem si noi asta cu ciorile.Nu mi-e mila de evrei si evrei,dar melodia e frumoasa,are mesaj,si Sabaton e o trupa geniala, imi plac si versurile, foarte puternice.Pace!

| MyObsession a răspuns:

Bunahappy
Parerea mea este ca aceasta melodie este de pe vremea lui Hitler cand nu mai exista libertatea.Eu zic ca aceasta melodie transmite disperare, refrenul descrie cum se desfasoara totul la fel si intreaga melodie.Corectati`ma daca mi-a scapat cevahappy