| TeckTonik997 a întrebat:

Stie cineva vreo melodie asemanatoare? http://www.youtube.com/watch?v=q4NMmSA4fW4 Adica mesaj+o voce frumoasa+niste rap

4 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Professor Green Feat. Lily Allen - Just Be Good To Green
Eminem - The Monster ft. Rihanna
Eminem - Stan ft. Dido
Dr. Dre - I Need A Doctor ft. Eminem, Skylar Grey
Jessie J - Price Tag ft. B.o.B

| dani2404 a răspuns:

Eminem si rihanna- love the way you lie.

| ionelaella30 a răspuns:

Daca vrei si in romana incearca melodiile lui Chriss JustUp, indeplinesc aceste conditii. Si daca vrei in engleza: Eminem feat Rihanna - love the way lie (partea 1 sau 2), B.o.B - Both of Us ft. Taylor Swift, Coldplay - Princess Of China ft. Rihanna, Katy Perry - E.T. ft. Kanye West. Astea mi-au venit pe moment. Sper ca ti-am fost de ajutor si sper sa-ti placa melodiile.