| Ironicnαme a întrebat:

Ce muzică ascultă colegii voștri?

35 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

De toate, si chiar nu exagerez.E ca o shaorma cu genuri muzicale in capul a 90% dintre ei.

| Polaris a răspuns:

Păi știu că una ascultă metale din cauza tricourilor, și mai am un coleg care are un fetish pentru Led Zeppelin :/

| Ironicnαme explică (pentru Polaris):

Mișto colegi, fii mândru laughing

| CautNume a răspuns:

Asculta jeguri, cu exceptia unui singur coleg (bine, doi, sa nu te superi).

| MiyakoSaki a răspuns:

Manele...rock,rap si dubstep happy

| florin96ak47 a răspuns (pentru MiyakoSaki):

Ma bucur ca macar tu ai separat cele 3 genuri muzica de m****ewinking

| MiyakoSaki a răspuns (pentru florin96ak47):

winking eu ascult rock si dubstep...\m/

| florin96ak47 a răspuns (pentru MiyakoSaki):

Si eu ascult rock,
dubstep mai putin, nu stiu cate sentimente se pot transmite intr-o melodie dubstep, oricum e mistowinking

| MiyakoSaki a răspuns (pentru florin96ak47):

Depinde de cum interpretezi muzica....la mine si instrumentele transmit acel feelingwinking

| Narcis2007 a răspuns:

De toate...de la rock, metal, dubstep, pop la manele

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Nu una bună...din păcate!
Nici nu pot să îi pronunț numele aceelui gen. laughing

| zurick a răspuns:

Jegul de muzica comerciala.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu mai am colegi, dar atunci când aveam ascultau muzică proastă, majoritatea.
Muzică pentru oamenii cu urechile cariate.

| PedoBarbie a răspuns:

Crezi că-mi pasă?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Manele pe banda rulanta.Cu toate ca unii spun ca asculta rap...

| Vans a răspuns:

De ce căcat mi-ar păsa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima data stiam ca asculta jeguri comerciale si manele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele: Sălămior.
Băieții: Rap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi suntem mai oneşti, deci bisericească. Abia aştept să mergem la şcoala altfel cu profa de religie ortodoxă la concerte de muzică bisericească happy, mai sunt câţiva anişori până dau la Facultatea de Teologie, şi probabil voi face parte dintr-un grup de studenţi adepţi ai aceluiaşi stil de muzică happy.
Dumnezeu să te binecuvânteze happy.

| Ironicnαme explică (pentru anonim_4396):

I love your sarcasm.

| AlleSss a răspuns:

Bună.
Manele,manele,manele x_X

| MissDevilish666 a răspuns:

Manele x_x.

| AnyAnA99 a răspuns:

Manele (Salam non stoplaughing ), fara sa vreau am invatat si eu cateva versurilaughing dar nu imi plac deloc

| Zerathull a răspuns:

Manele,comerciala,rock(alternativ),dubstep,Dnb etc.

| florin96ak47 a răspuns:

Majoritatea asculta jegurile comerciale de la radio sau manele *_*

| PunkyBrunette a răspuns:

Colegii mei asculta ce vor. Fiecare are gusturile lui si probabil ca as enumera toate genurile posibile daca as vrea sa fac o lista.
Hmm. Si care e faza cu "jeguri"? Serios acum. Cu un vocabular ca asta nu inteleg de ce ati avea impresia ca le sunteti superiori.

| florin96ak47 a răspuns (pentru PunkyBrunette):

Asculti cumva manele?winking

| PunkyBrunette a răspuns (pentru florin96ak47):

Si cum ai ajuns tu la concluzia asta?
Nu, nu ascult manele smug

| florin96ak47 a răspuns (pentru PunkyBrunette):

A fost o glumawinking

| Metallica4ever a răspuns:

MANELE. >sad
Unii asculta si rap, dar nimeni rock. -_-

| Natalie17 a răspuns:

Manelleee. sad rolling on the floor ( de caterinca) si in general rock.

| SunnyDay00 a răspuns:

Pai,manele si rocklaughing

| DomnZeu a răspuns:

Fete:cacaturi comerciale
baieti:manele(eu si cu inca unu ascultam doar hip-hop)