| anonim_4396 a întrebat:

Cum sunt colegii vostri? happy e tare fain la scoala

Răspuns Câştigător
| SpaziiiBaaa a răspuns:

Baii la mine in clasa majoritatea sunt de pe la tara-.-'' si sunt asa mai ciudati nu prea te poti apropia de ei...adica ai dracu dupa ce ca sunt de la tara mai sunt si plini de fite eu din clasa mea ma inteleg doar cu 2 baieti=]]]

10 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Colegii mei sunt răutăcioși și certăreți, dar mai am 4 luni și scap de ei, sper să dau de alții mult mai buni! big grin

| positivity a răspuns:

Nu sunt eu cea mai bună persoană să comentez despre alții, însă, sinceră să fiu colegii mei de clasă sunt cu adevărat idioți.
Însă, pe lângă faptul că se comportă mereu ca niște persoane cu probleme mintale, mai au şi prostul obicei să se dea drept mari inteligenți.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Cocalari,maneliști,retardați.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Am niste colegi :O. Toata ziua razi cu ei.Is cei mai tari.Ai tai cum sunt?

| Horia1313 a răspuns:

Majoritatea is naspalaughingdecat 4-5 is de trebuie in toata clasa

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Colegii mei sunt foarte aiurea, ma inteleg doar cu jumatate din clasa, in rest sunt numai fitosi care au tupeu
Nu mi se pare "fain" la scoala...eu una ma plictisesc. Poate tie ti se pare, pentru ca ai ce face...dar mie una nu-mi place deloc sad
Sincer ce imi place mie la scoala (in general) e ca intalnesti baieti (si fete, dar ma intereseaza mai mult baietii laughing ) Problema e ca la scoala mea sunt numai vreo 2-3 frumosi, in rest... nu prea sunt
Deci din ce ai spus tu, vad ca te intelegi bine cu colegii, nu?
Pa, pa happy!

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Foarte rai...

| iamthewildyouth a răspuns:

Colegii mei sunt...interesanti. Majoritatea manelisti, dar ne intelegem atata timp cat nu-si uita castile de la telefon happy.

| Katherineeeee a răspuns:

Amuzanti, pusi mereu pe joaca si bazait fetele insa si de mare ajutor cand ai nevoie. Deci, sunt de treaba dar tot glumele predomina la noi!

| BellaFoxyMaria a răspuns:

Colegii mei au probleme cu capu!happy