| SilentRain a întrebat:

Am și eu o curiozitate, thinking
Voi la servici aveți voie sa ascultați muzică, și sa vorbiți cu colegii voștri?

Hmmmmmmm? Eu de ce nu am voie să vorbesc, ascult muzică sad

50 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am voie sa ascult ce vrea belengheru meu, lucrez intr-un mediu solitar doar cu mainiile si picioarele nimic mai mult. Nu am statie sa ma comunic cu strainii dar mai trimit sms sau apel prin wasap in tari straine. Tu mai vii in GB?

| RAY a răspuns:

Nu merge sa iti raspund, cate conturi mai ai omule?

| SilentRain explică (pentru RAY):

La ce sa răspunzi?
Ști sa numeri?
Only a shadow
Silent Rain

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Supa de ceapa

| SilentRain explică (pentru RAY):

Ești beat la modul ala serios
Suntem persoane diferite, caractere diferite
Și cum naibia suntem active amdoaua simultan?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Mare lucru, steregoi cum poate si 3 chiar

| SilentRain explică (pentru RAY):

Îmi fac cruce...
Și tu crezi ca eu am doua conturi și eu vorbesc cu mine?
Poate sunt eu nebuna, dar nici chiar în halul asta
In fine...tu oricum crezi ce vrei

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Https://ro.wikipedia.org/wiki/Psihoz%C4%83

Psihoza este considerată de către majoritatea psihiatrilor un simptom al unei maladii mentale grave, dar nu este un diagnostic în sine. Deși nu este în mod exclusiv legată de o stare fiziologică sau psihologică, este în special asociată cu schizofrenia, tulburarea bipolară (maniaco-depresia) și cu depresia clinică gravă.

| SilentRain explică (pentru RAY):

Cauta o rezolvare pentru dilema asta a ta
Vezi dacă e Spuica online, vorbește și cu ia
După atâta timp și tot nu îmi cunoști stilul... Dezamăgitor

| SilentRain explică (pentru RAY):

Auzi Ray, cum ai ajuns tu la concluzia ca eu și Supica suntem aceias persoana?
Sunt curioasa

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Cum? acum o luna iti trimit un mesaj si apoi raspunde ea cu acel subiect, cam mare coincidenta nu

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Acum o luna iti trimit un mesaj si apoi raspunde ea cu acel subiect

wut?

| SilentRain explică (pentru RAY):

Care subiect Ray?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Si la intrebarea asta, cum se face ca a vazut intrebarea asta fiind veche si ca sunt raspunsuri noi

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

În concluzie, radical din potârniche.

| SilentRain explică (pentru RAY):

Eu am anunțat-o, și oricine se duce la răspunsurile mele, poate ajunge aici

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Hai ma, ca e simpatic Ray în felul lui
Eu zic ca e radical din cartofi prăjiți la puterea hârtie igienica

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Spune-i domnului detectiv RAY că în ziua aia a crizat la toate întrebările și eu doar l-am intrebat ce s-a întâmplat cu el de urlă până și la tine laughing.

RAY rimeaza cu Omega-3.

| SilentRain explică (pentru RAY):

Ray, Supica ți-a lăsat un mesaj

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Eu iti vreau binele omule, du-te la un control medical, ca nu e normal sa ai acest comportant psihotic, nu spune ca mi-a lasat mesaj, ca tu de fapt ai scris acel mesaj

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nu sunt eu Supica, doar tu crezi asta
Dacă eram eu Supadeceap, de ce nu ași recunoaște?

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Am văzut conserve de fasole mai simpatice decât RAY.

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Ploicică. RAY are dreptate. Tu mă renegi crying(((
Vrei să scapi de o parte din tine! Adică din mine. De asta nu recunoști că eu sunt tu și tu sunt eu! Nu o să scapi niciodată de mine, Fernando. NIEVĂR. Sunt mereu acolo. Aim wacing iu

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Exact asa este, nu o sa te accep niciodată, pentru ca mirosi a ceapa

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Un bărbat adevărat, nu poșirca asta de mai sus
https://imgur.com/a/4YzG3Fz

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Aici nu te mai contrazic laughing)
laughing)
Lasă-l in pace, asa e Ray

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

El să mă lase, eu uitasem că există sad

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Ăsta nu glumește, chiar crede că suntem aceeași persoană rolling on the floor mi-a dat cerere de stop ciclu dracu, cum îi zice.
Spune-i, te rog, că nu accept, că n-am chef să mi se fâlfâie prin reply-uri.

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

O sa ii spun, mai mult ca sigur iar ma trimite la Socola laughing)

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Vrei să îi accept și să mă prefac că sunt tu ca să se simtă mai bine? Aproape că mi-e milă de el cât încearcă săracu să aibă dreptate sad

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Nu Supica, lasă-l pe Ray sa creadă ce vrea
Doar nu îl mai jigni ca se ofenseaza rău

| SilentRain explică (pentru RAY):

Ai un mesaj de la Supica mai jos

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Https://devorbacutine.eu/10-filme-care-dezvaluie-misterele-psihicului-uman/ tu ai jucat in toate filmele astea cred, de joci asa bine teatru, cica Ai un mesaj de la Supica mai jos = in traducere citeste mesajul meu de pe alt cont, stai ca cealalta personalitate a ta vrea sa ia controlul asupra ta

| SilentRain explică (pentru RAY):

Poți sa crezi ce vrei

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Eu nu cred in nimic,am indoieli nu credinte, nu cred ca ai doar un singur cont, in fapt ai doua, nu l-ai sters pe primul cum era normal conform regulamentului TPU, intelegi de ce nu cred, desi un om care are deja doua conturi de ce sa nu aiba si trei? patru? nu iti tin morala ca nu sunt dumnezeu sa te judec, dar tu pe alt cont cica scrii ca cica te acuz pe nedrept pe bune

| Drimmero a răspuns:

Muzica doar in pauze care de obicei sunt destul de scurte, iti pui pe telefon,, stai undeva jos, dar de obicei in pauze bag la ghiozdan ca mi se face foame dupa ce depun efort.

Da, am voie sa vorbesc si cu colegii,, cu unii ma mai altoiesc in joaca si gluma, ne mai alergam, ne dam pumni. Cine ne vede isi face cruce.

| SilentRain explică:

Vezi ca ai un mesaj de la Supica

| SilentRain explică:

Ray iubire, nu mai am 15 ani ca să pierd tipul cu prosti de genul
Nu am nimic de câștigat, dacă eram eu Supica îți spuneam, nu aș avea de ce sa te mint
Ești liber sa crezi ce vrei tu

| SG1995 a răspuns:

Depinde de mediul în care lucrezi, și de politica firmei.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Logica lui RAY: 1 + 1 = maioneza.

| Dismally a răspuns:

Depinde in ce domeniu lucrezi, e normal sa nu poti asculta muzica la unele locuri de munca.

| Steregoi a răspuns:

Eu am voie. rolling on the floor
Presupun ca ai salariu foarte mare ca pentru un agent 007 pentru care fiecare minut conteaza. rolling on the floor

| Endoryus a răspuns:

Da, am voie.
TU nu ai voie pentru ca esti urata.

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Ete'fsss, cine are nevoie de socializare, discut cu vocile din capul meu

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Ce iti spun" Iti pute gura"?

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Nu, îmi spun sa manc săpun cu maioneza

Vocile din capul meu sunt de treabă...

| Tobias78 a răspuns:

De ce n-ai voie?! Deoarece, fiindcă, pentru că... lucrezi intr-o firmă mai serioasă.

| UnholySaint a răspuns:

Eu unul am voie.Ma intreb unde lucrezi de sunt asa de stricti.