| XatomisX a întrebat:

Ce muzica ascultati? dar va rog sa nu spuneti dubstep accept orice in afara de dubstep si manele happy

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Rock and roll, folk (romanesc) si uneori blues. Cam asta e "traditia" in familie, desi am inceput sa ascult si sa imi placa fara sa-mi impuna nimeni, gasisem doar niste casete de pe la parinti care mi-au placut.

22 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Rock,rap de aripa desteapta si profunda,metal,punk,country, jazz, cand am chef, mai bag si un Liszt, Grieg sau Mozart.

| wforweirdo a răspuns (pentru Dumnezău):

Liszt nu era cumva ungur? Din câte ştiu eu, ai ceva cu ungurii.

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

Ba da, s-a nascut la Budapesta, si il chema Ferenz, dar si-a germanizat numele cand s-a dus la studii la Viena, in Franz.Imi mai plac si Bela Bartok(asta parca s-a nascut in Romania, langa Szatmar) si Havasi Balasz.N-am ceva cu toti ungurii, am ceva cu cei ultra-nationalisti, sovinisti si mandri.Bine,si cu cei grasi, ca tine; cu grasii am problema universala! Aveti oameni smecheri tare, Rubik era ungur, Leo Szilard era ungur.

| wforweirdo a răspuns (pentru Dumnezău):

Havasi Balazs*
Păi şi atunci de ce ziceai că şi pe mine m-ai trimite înapoi în Ungaria? Că nu-s ultra-naţionalistă, şovinistă şi nici mândră. Sunt doar grasă, după spusele tale.

| LastChance a răspuns:

Metal

| aliceinchains a răspuns:

Rock și metal.

| Downfall a răspuns:

Rock, metal, clasică şi mai rar jazz/blues

| bloodyhell a răspuns:

Rock,metal,trip-hop, folk si clasica

| wforweirdo a răspuns:

Rock, metal. Dar nu mă deranjează jazz-ul, country-ul, muzica clasică etc.

| thegatekeeper a răspuns:

Rock si metal. Ca si genuri: death metal, progressive rock, grunge, heavy metal, thrash metal, punk, glam metal, alternative rock, psychedelic rock, black metal, rock n' roll etc.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Metal si Rap underground.

| CrazYKid0 a răspuns:

Eu ascult Rock (nu metal) din clasa 1. Acum cativa ani 3-4 ascultam un pic din dubstep (16 bit, Zedz Remixes)...nu acum toata lumea e pe dubstep, skrillex, cate wub wub rahat-uri, si m-am mai lasat de dubstep.

| Wøodenpints a răspuns:

În general Rock şi Metal...dar 10-20% din playlist-ul meu conţine şi country, clasică, jazz, pop vechi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hip hop, Rap.

| HermioneLove a răspuns:

Pop si hip-hop mai rar! dar Pop imi place mult! nu stiu dar presimt ca vei da funda la cineva care are asculta Rock-metal-death-metal-heavy-metal-black metal! s-ar putea sa ma insel sau poate ca nu! este un presentiment! cred ca este adevarat! sad

| MissxD a răspuns:

Rap, Hip-Hop, Pop happy

| GoldCobra a răspuns:

Rock : nu-metal; alternativ rock; alternativ metal; hard rock; heavy metal; balade uneori classic si rapp

| Norvegianul a răspuns:

Genurile cele mai apreciate de mine sunt black metal-ul si muzica electronica (nu neaparat house sau dubstep, imi plac chestiile mai underground)

| diana2513 a răspuns:

Hip-Hop,Pop

| DyDyLiVeS4MuSiC a răspuns:

Hard rock clasic si foarte putin popbig grin

| ZxZxZ a răspuns:

Rock 4 Ever big grin...