| katy0098 a întrebat:

Ce muzica sa mai ascult? M-am plictisit de astea.

Răspuns Câştigător
| Elsiane a răspuns:

Uite un megamix de două ore și un sfert (cu aproape toate hiturile verii 2010-2012): http://www.youtube.com/watch?v=IIvlphUygCo&feature=related

| Polaris a răspuns (pentru Elsiane):

Ne-am trezit subit în Westeros, unde vara a durat doi-trei ani. Sper că sunt un Lannister - e mult mai comod.

Revenind la întrebare - e destul de trist ca tu, om cu internet, să nu știi ce să asculți, când universul muzical e aproape infinit și Google, Wikipedia, Youtube și alte site-uri gen îți sunt la mai îndemână decât propria ta mână.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreeaemilia a răspuns:

Incearca Placebo