| SorinaMaria a întrebat:

Ce muzica va place? Daca sunteti rockeri/metalisti/emo puteti da si id:d

Răspuns Câştigător
| ILadyInBlack a răspuns:

Pai in general death metal, black metal, progressive metal, doom metal, power metal, melodic death metal, thrash metal, hard rock, folk metal, heavy metal, symphonic metal.

11 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

Hard Rock, heavy metal, thrash metal, uneori rock alternativ...id catalin_20085 big grin

| ahlrh a răspuns:

In actualizez mereu cand gasesc o melodie faina!
http://www.mixpod.com/playlist/73375409

| DarkDream a răspuns:

Pai rock ( black metal si heavy metal )

| razvanyoung a răspuns:

Cu siguranta muzica Trance, Progressive Trance, Vocal Trance si foarte putin Drum & Bass pentru masina!big grin

| crooxel a răspuns:

Rock,metal.te'ai prins, nu? id:crooxel@yahoo.com

| Minalore a răspuns:

Imi place in general muzica lui Shakira, Avril Lavigne şi de la Miley Cyrus îmi mai plac unele melodii cum ar fi Who Owns My Hearth şi Can't Be Tamed...

| toxic_7194 a răspuns:

Metal:X

| toxic_7194 a răspuns:

Screamo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu_cineva_95(st fata, emo)

| Aliendina27 a răspuns:

Da. Eu ascult Tokio Hotel(e trupa mea preferata) si Black Veil Brides, Evanescence. EMOCORE forever :*

| SorinaMaria explică:

Multumesc de raspunsuri.Si eu ascult metal ca si "toxic", "LadyInBlack". Cateodata ascult si drum`n`bass si chiar ma apuc sa si dansez big grin