| BlackList00 a întrebat:

Ce muzica va place in general:hip-hop, rock, jazz...si care vi se pare cel mai bun post de radio(din romania) dau funda pentru radiowinking

Răspuns Câştigător
| megadeth_5578 a răspuns:

Cel mai des ascult rock si metal, iar radio rockfm.

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Rock / Metal

Rock FM. Classic Rock. \m/ Cea mai bună idee EVER.

Baftă

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Imi place rockul deci RockFM!

| Aleccsandra a răspuns:

Imi plac toate genurilee de muzicaa dar inafaraa de [manele si popularaa]si Radio Zu este cel mai taree

| Julieღ a răspuns:

Cel mai mult ascult r&b, dance, reggaeton, pop. Post de radio... Radio Zu clar, zilnic!

| Daniel97 a răspuns:

Doar rock ascult, dar despre posturi de radio nu-mi place niciunul pentru ca in Pitesti nu prinzi RockFm.happy

| Brokencyde_1562 a răspuns:

Foarte des ask rap si rock. radio ask radio zu si rock FM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rap,Reggae,Rock.

| BlackList00 explică:

Ma bucur ca nimeni nu a cersit fundawinking acesta este un lucru extrem de bun, beavowinking