| DeathTheKid a întrebat:

Ce naiba vedeti la Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| BlackRainbow a răspuns:

Eu? NIMIC!happy
Doar un individ care respira aerul degeaba big grin.

36 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Eu, nimic!
Este un maimuțoi cu vocea pițigăiată!
Oare ce au văzut fanele(probabil și fanii) la el?

| pwp a răspuns:

Cap de mop big grin
vreau sa spal cu el pe jos rolling on the floor))

| Sconcsiş a răspuns:

O faţă de cimpanzeu

| DeathTheKid explică:

@iss de unde stii tu cum arat eu de spui ca vad ceva ce eu nu am de ex frumusetealaughingsi daca ala e frumos eu sunt cocalaralaughingde aia cu bot roz

| DeathTheKid explică:

Ala voce?laughingcand, canta zici ca`si da ultima suflare pe scenalaughing)

| silence a răspuns:

Nimic e un poponar ~ de aia il si urasc
si vocea lui de fetita.oh go on nu stiu ce *** vad toate la el!
e o fetita neajutorata! un pitiponc fara pic de talentwinking

| BloodMagickNecromance a răspuns:

O față de mormoloc în combinație cu prostie. happy

| Armyanka a răspuns:

NimiclaughingUn copil cu capul plin(De nimic)laughing

| Jadis a răspuns:

Nai de unde sa stii ca vad ceva la el. Din contra...nu mai zi de el te rog ca mi se face rau, numa cand ma gandesc la freza aia a lui gay si la vocea pitigaiata si cum toate fete is dupa el...

| Jadis a răspuns:

Eu sunt cu tineeee laughing

| noktambul a răspuns:

Absolut NIMIC! O facatura comerciala penibila! Bun de imperecheat cu Ana Munteanca.

| denisa20 a răspuns:

Nu sunt fana iar primul lucru pe care l.am vazut la el a fost intr. un videoclip ca e dat cu ruj.In rest... e un copilas mic cu multe fumuri.

| denismaria92 a răspuns:

Vagine disperate laughing))

| yoo23 a răspuns:

Vad un copil oarecare...cu o voce normala.Si eu as putea sa cant

| Jenn002 a răspuns:

Nimic!
Un ratat care s-a trezit vedeta peste noapte!
cred ca e si travestit. daca am observat bine se machiaza.se rujeaza...trebuia sa isi puna si un sutien cu push-up!
Recunosc. unele melodii sunt chiar dragutse. dar sunt prea nereusite.Si la urma urmei cine se crede asta!?
De fapt stiu o tipa care e obsedata dupa el. ce naiba.pana si baietilor le place de el.nu degeaba e gay!

| bublegum a răspuns:

paoi personalhappywinking
-imi place cum arata (parul' alalove struck ochi:*...)
imi place cum cantalove struck
il cosider ca fiind o persoana cu mare potential avand in vedere faptul ca o fost sarac lipit pamantului si acum a ajuns un mare cantaretwinking
daca nu avea talent nu avea atat de multe nominalizari la premi prestigioase dintre care multe premi a si primit
are suflet nobil( acest lucru la dovedit cu lansarea piesei prei, donare banilor castigati de pe noul album si prin faptil ca a ajutat la ridicare a 20 de scolihappy
nu este o vedeta care face lucrurile doar pentru bani( un bilet la concertele lui fiind 70$... pa cand la alte vedete e mult mai scump)
.
deci. in final. justin ii de treaba numa daca sti cateva chesti esentiale despre el, dapoi de tie amic, ii mega extra super laughing de treaba
dar nu toti analizeaza persoana in sine inainte de a o judeca, poate ca nu-ti place muzica pe care o canta( gusturile nu se discuta). dar ii imposibil; sa nu apreciezi un om care face atatea lucruri bunelove struck
da lasoh go on
ca multi se incapataneaza sal desconsidere

| bublegum a răspuns:

* era piesa pray. m-am grabit( graba strica treabalaughing )

| AdamBlack a răspuns:

Eu ma intreb asta in fiecare zi

"Ceva ce tu poate nu aihappy de ex e frumoshappy ne place cum canta etc happy"
e frumos o **** ...si are o voce de fetita...ma *** pe dintii aia si ma sterg cu parul ala la *** pana vi se "apleaca" de el straight face

mai mult il plac fetele pentru ca e faimos(de parca inseamna ceva) restul' is abureli ca sa iroseasca aerul chatterbox

| Parmalat a răspuns:

Cam ce vedeau si la McCauley Culkin: un copil de plastic american. Cum de ala n-a mai auzit nimeni nimic, la fel peste 3 ani nici de Justin Bieber nu va mai sti nimeni nimic. Sau de trupa aia mexicana (i-am uitat numele) care a durat o vara si dupa aia s-a ales praful de ei.
Vrajeli din astea care iau banii de la lume.

| rainbowstrings a răspuns:

Asta intreb si eu zilnic happy

| PredatoR a răspuns:

Vorba ta, nu stiu ce vad la ala, e o femeie de om nici nu stie sa dea cu pumnu... e o fetita laughing

| Aly359 a răspuns:

Mie imi place nu stiu ce zic altii dar sa recunoastem... are voce.

| jvEcu a răspuns:

Denisa, daca tu zici ca "il cosider ca fiind o persoana cu mare potential avand in vedere faptul ca o fost sarac lipit pamantului si acum a ajuns un mare cantaretwinking" inseamna ca il iubesti si pe Babi ala care joaca si in Mostenirea ca si el a fost sarac si e talentat, nu?

| aia a răspuns:

Ceva ce tu poate nu aihappy de ex e frumoshappy ne place cum canta etchappy

| aia a răspuns:

Lasa ca dupa poza de la avatar in care nu ti se vede fatase da seama de la sine cum estioh go on asa ca nu e prea multa nevoie sa te vadhee hee daca nu il suporti e problema ta nu a noastrawinking ai pus o intrebare stupidawinking tine-ti parerile pentru tine poate altii il suporta poate la altii le place vocea lui de gay poate la altii le place frizura lui si tot asawinking

| aia a răspuns:

E problema noastra ce ne place si ce nu macar eu una nu ascult manele guta salam babi etc etc mai bine il ascult pe ala care ziceti voi ca are voce de gay decat sa ascult manelewinking ca la urma urmei jumate din cei care au scris aici sunt innebuniti dupa mostenirea si acl totusi manelele cam sunt la putere din cate am auzit si ma rog eu nu ma iau de genu vostru de muzica pe care il ascultati sau pe cine ascutati sau ce va place la aceea vedetawinking

| BlueBird a răspuns:

Un copil mic

| Maiiiiia a răspuns:

Uratu ala nimic ii un fals si ipocrit

| MEMO a răspuns:

Io unu nul sufer deloc.
pfff ''mare vedeta''