| Love23 a întrebat:

Eu am auzit ca justin bieber este un mos de 51 de ani se poate sa fie adevarat dar nas crede ia sa vedeti si voi pe "justin bieber e un mos"si sa-mi spunet.

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu are cum. Adica sa fim seriosi, cat de bine poate face Playback? Nu cred ac are 51 de ani, dar si eu am auzit. Oricum nu mai crede tot ce se zicewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E porcarie! Nu are cum ca Justin sa fie de 51 de ani.Nu mai asculta ce auzi, macar intreabane pe noi.

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nare, fa proasto! Ca daca avea atat dc are vocea asa mistosilly

| Bogdan727 a răspuns:

Normal ca e un mos de 51 de ani de aia canta asa.(ps: cam multi justin bieber fans)

| Andra_5738 a răspuns:

Nu e adevarat ...mai multe detalii :http://ro.wikipedia.org/wiki/Justin_Bieber;)

| Likealollipop a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Atunci daca toti credeti ca este adevarat, atunci de ce sunt poze pe internet cand Justin Bieber era un copil mic? Omg! Ce lume nebuna!happy