| KhalDrogo a întrebat:

Asculati Justin Bieber, si daca da ce naiba vedeti la ellaughing? Sunt singurul caruia ii pare un omulet josnic de matait? Am auzit ca are un corp superblaughingcare corp? 1, 60hX30 talie

5 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Nu sunt fană, dar dacă îl urâţi atât de mult, de ce tot aduceţi vorba despre el.E chiar atât de important? Cu ce vă încălzeşte pe voi dacă va dispărea acest Bieber din peisaj? Mai sunt mulţi ca el!
Baftă...şi vedeţi-vă de vieţile voastre!

| ραтяίcία a răspuns:

Nici mie nu'mi placebig grindar nahhh.fiecare cu gusturile luihappy

| yomisam a răspuns:

Trebuia sa intrebi : CUI nu-i place justin bieber laughing

| demon a răspuns:

La nimeni nu ii place dar lumea asculta din curiozitate sa te uiti si pe youtube sa vezi ca are mai multe likuri negative decat pozitive

| rαluk a răspuns:

Eu totusi am o "nelamurire"
daca totusi TOTI il uram el dc e cel mai tare si toti vb de el?smug sper ca ma lamureste si pe mine cineva rolling on the floor